TALİ BAYİ BAŞVURUSU

Alman Lastik olarak hizmet alanımız 34 tali bayimizle birlikte Trabzon, Rize, Artvin, Kars, Iğdır, Ardahan, Gümüşhane, Bayburt, Erzurum, Erzincan, Ordu, Samsun, Sinop ve Giresun illerini kapsamaktadır.

 

Güven ve Kaliteli hizmetin bir sonucu olarak 2015 yılı içerisinde Türkiye Continental bayileri arasında yapılan satış hacmi değerlendirmesinde ilk 10 sırada yer aldık. Bu başarımızda kurmuş olduğumuz tali bayiliklerin katkısı yadsınamaz bir gerçektir.

 

Satış hacmini büyütmek, daha fazla ürün ile bulundukları bölgelerde müşterine kaliteli  hizmet sunmak isteyen işletmelerle gücümüzü birleştirip birlikte büyümek istemekteyiz. Bu sebeple Lastik Evi projesini başlattık.

 

Lastik Evi Projesiyle tali bayilerimize Continental Lastik Evi tabelanızı, lastik standlarını, iç mekan görsellerini ve firmamız içinde satışa sunduğumuz tüm ürün ve markaları sizlere sunmaktayız.

 

Aşağıda yer alan fotoğraf Lastik Evi projesi kapsamında yer alan tali bayilerimizden birine ait görselidir. 

 

lastik evi

 

TALİ BAYİ BAŞVURU FORMU

LASTİĞİMİ DEĞİŞTİRMELİ MİYİM?

content wheelsLastik desen derinliği ve durumu, lastik hava basıncı, yanak hasarı ve herhangi bir düzensiz aşınma belirtisi için lastiklerinizi haftalık olarak kontrol etmeniz iyi bir fikirdir. Emin olmadığınız durumlarda lastiğin daha fazla kullanıma uygun olup olmadığını söyleyebilecek olan eğitimli bir lastik uzmanının bilgisine başvurunuz

Devamı İçin Tıklayınız

ÇALIŞMA SAATLERİMİZ

   
HAFTA İÇİ

09:00 - 18:30

 
CUMARTESİ

09:00 - 18:30

 
PAZAR

09:00 - 18:30

İletişim

Değirmendere Mah. Rize Cad. No:92
Ortahisar Trabzon

   

0462 325 02 75

   

0462 325 04 75

   

Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.