NEDEN CONTINENTAL

 

Mükemmelden daha azını kabul etmiyoruz

1871 yılında kurulduğundan bu yana Continental tek bir amaç uğrunda çalışıyor: Sürüş konforu ve keyiften ödün vermeden yollara emniyet getirmek. Dünyadaki ilk sırt desenli lastikten vizyoner eContact ve otomotiv güvenliğine ilişkin inovasyonlarımıza kadar 140 yılı aşkın bir süredir hareket kabiliyeti, nakliyat ve imalat konularındaki uzmanlığımızı geliştiriyoruz.  Siz bunu okurken 53 ülkede 200.000 kalifiye personel bu amacı gerçekleştirmek için çalışıyor.

Continental aracınız için neden doğru seçim, bir bakalım.

 

EN İYİ FRENLEME

En büyük motivasyonumuz merakımız.

Continental dünyanın tüm yollarını ve onların üzerinde nasıl fren yapılacağını bilir. Her gün tüm tutkumuz ve tecrübemizle yenilikler yapmaya çalışıyoruz. Yalnızca en kaliteli malzemelerle ürettiğimiz her yeni üründe standartları yükseltiyoruz.

Nasıl? Her yeni tasarıma, yaptığımız yeniliklerden öğrendiklerimizi katarak. Yüksek performanslı lastiklerimiz, günlük kullanımda nasıl daha güvenli bir sürüş deneyimi yaşatabileceğimiz konusunda bize fikir veriyor. Conti.eContact™ lastiklerinde kullanılan teknoloji, sıradan otomobillerin gelecekte daha verimli olmasına yardımcı olacak. ContiSeal™-prensibi, tasarım aşamasından çıkıp yolda durdurulamaz hale geldi.  Continental lastiklerinin neden Frenlemede En İyi olduğunu gösteren sadece bir kaç örnek.

Ve bunun  tek bir sebebi var: Araştırmaktan asla vazgeçmiyoruz.

 

Alman mühendisliği

Geçmişten öğren, geleceğe uzan.

Alman mühendisliği ve titizliği bir efsanedir. Dünyada ilk sırt desenli lastiğin yaratıcısı olan Continental her yeni ürününde bu yaratıcı ruhu ortaya çıkarmayı amaçlıyor. Mühendislik deneyimimizin merkezi Almanya Hannover ’de bulunmaktadır. Devasa ve uluslararası ünü olan test yarışı pisti ile araştırma tesisi Contidrom Avrupa ve Amerika'da 1000’in üzerinde çalışkan bilim insanı, mühendis ve tasarımcıyı bir araya getirmiştir. Ve her bir yeni testin sadece bir amacı vardır: sürüşü daha emniyetli hale getirmek. Buna ek olarak 140 yıllık ve hala gelişmeye devam eden en yüksek Alman standartları.

 

Güvenliğiniz için test edildi

Standartlar içerisinde standart belirlemek.

Tüm Continental inovasyonları üretime girmeden önce kapsamlı olarak test edilir. Köklü ve tamamı yeni test yöntemleriyle günlük uygunluk garanti edilir.  Continental gelişmiş ve optimize edilmiş ürünler sunmak için her defasında daha da ileri test ölçüm teknolojileri kullanır ve geliştirir. 

Güvenliğinizi dünya çapında test ediyoruz.

Yıl boyu ABD; Yeni Zelanda, İsveç, İspanya ve de Hannover yakınında bulunan Contidrom pistlerinde yaptığımız lastik testlerinde sınır tanımadığımızı her daim gösteriyoruz - Contidrom, bağımsız uzmanlar tarafından da referans olarak gösterilen bir pisttir.

Dünyanın her yerinden tüm kış ve yaz lastiklerimiz her çeşit hava ve yol koşullarında test edilir. Hiç şüphesiz bu testler en modern test yöntemlerinin ve ölçüm teknolojilerinin kullanıldığı tesislerde gerçekleşiyor.

Yılda toplam 200 milyon kilometrede tek başına 140.000 adet lastik test ediliyor. Uluslararası profesyonel test sürücüleri ekibimiz 67.000’in üzerinde test gerçekleştiriyor - ve bir inovasyon onay almadan önce dünyayı 500 kez dolaşıyor. Bu şekilde Continental yalnızca en emniyetli, konforlu ve güvenilir hareketlilik çözümlerini sunmayı garanti ediyor.

 

Otomotiv deneyimi

İleriye ve daha ötesine bakıyoruz.

1995 yılından bu yana Continental daha emniyetli ve daha konforlu sürüş için gerekli kilit teknolojileri geliştirmiştir.  Şimdi otomobil dünyasının geleceğini şekillendirmek bizim elimizde.

Continental Otomotiv Grubu 170’ten fazla lokasyonda 87.000’in üzerinde çalışanı ile dünyanın önde gelen otomotiv tedarikçilerinden biridir. Lastiklerden ileri güvenlik sistemlerine kadar tüm bölümlerin çalışanları tek bir ortak vizyon hizmet eder: emniyetli, sürdürülebilir ve bağımsız bir hareket kabiliyeti Arabalar daha akıllı hale geldikçe Şase & Güvenlik, Güç Aktarma Organları ve İç Aksam departmanlarımız daha iyi sürüş deneyimleri yaratmak amacıyla sıkı bir işbirliğine girmiştir.  Aktif ve pasif veri güvenliği ve yakıt yönetiminden sürücü görüşüne kadar Continental sürüş sürecinin tamamını kapsar - ve belki de bir gün aracın kendi kendini kumanda etmesine olanak sağlar.

 

Orjinal Ekipman

Uzmanların yaptığı gibi siz de bize güvenin.

En yüksek kaliteyle yola çıkmak.

Araç üreticileri yalnızca en yüksek kalite standartlarını karşılayan birinci sınıf lastikler kullanır. Continental lastiklerinin bu standartların tamamını karşılamasını sağlıyoruz. Azami hızdan ıslak ve kuru yolda fren mesafesine, kilometre performansından yol tutuşu, konfor ve gürültü düzeyine.... Mühendislerimiz orjinal ekipman lastiklerinin araçlara uygunluğundan emin olmak için spor ya da hafif ticari araç farketmeksizin 100’den fazla farklı test uygular. 

Sonuç olarak; Continental dünyada araç üreticilerinin başlıca orjinal ekipman tedarikçilerinden biridir. Avrupa’da ortalama her üç araçtan biri fabrikadan Continental lastikleriyle çıkıyor. Bu da orjinal ekipman tedarikçileri arasında bizi Avrupa’nın birinci tercihi yapıyor.

Gurur duyuyoruz...

Eğer önde gelen otomobil üreticileri bize güveniyorsa, siz de güvenebilirsiniz.

LASTİĞİMİ DEĞİŞTİRMELİ MİYİM?

content wheelsLastik desen derinliği ve durumu, lastik hava basıncı, yanak hasarı ve herhangi bir düzensiz aşınma belirtisi için lastiklerinizi haftalık olarak kontrol etmeniz iyi bir fikirdir. Emin olmadığınız durumlarda lastiğin daha fazla kullanıma uygun olup olmadığını söyleyebilecek olan eğitimli bir lastik uzmanının bilgisine başvurunuz

Devamı İçin Tıklayınız

ÇALIŞMA SAATLERİMİZ

   
HAFTA İÇİ

09:00 - 18:30

 
CUMARTESİ

09:00 - 18:30

 
PAZAR

09:00 - 18:30

İletişim

Değirmendere Mah. Rize Cad. No:92
Ortahisar Trabzon

   

0462 325 02 75

   

0462 325 04 75

   

Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.