NEDEN BİZ ?

NEDEN BİZ ?


Firmamız 2010 yılında hizmete başlamış olup oto lastik sektöründe Continental lastik ve tamamlayıcı ürünlerle faaliyet göstermektedir.

Lastik sektöründe yeni ve kalıcı adımlar atıyoruz. Güven, dürüstlük, samimiyet ve hoşgörü ile çalışmak istiyorsanız, işte bunu size garanti ediyoruz. Biz inanıyoruz ki; "Sizin işiniz bizim işimizdir, çünkü bizim işimiz sizin işinizin varlığı ile kaimdir."

Bu meziyetleri kendine ilke edinmiş bir lastik firması olan ALMAN LASTİK SERVİS HİZM. İNŞ NAK. TİC. LTD. ŞTİ. olarak 15 kişiden oluşan deneyimli kadrosu ile sizlere hizmet vermenin mutluluğunu duyacaktır.

 

Alman Lastik olarak hizmet alanımız 34 tali bayimizle Trabzon, Rize, Artvin, Kars, Iğdır, Ardahan, Gümüşhane, Bayburt, Erzurum, Erzincan, Ordu, Samsun, Sinop ve Giresun illerini kapsamaktadır. Güven ve Kaliteli hizmetin bir sonucu olarak 2015 yılı içerisinde Türkiye Continental bayileri arasında yapılan satış hacmi değerlendirmesinde ilk 10 sırada yer aldık.

 

ARTIGLIO 500Continental markasının yanında, kendi ithalatımız olan ve aynı zamanda Türkiye distribütörlüğünü yapmış olduğumuz Wideway binek lastiklerinide sizlere sunmaktayız. Lastik Oteli ile Kışın yaz lastiklerinizi, yazın da kış lastiklerinizi güvenli bir şekilde sizler için saklamaktayız. Tali bayilerimize sunduğumuz Lastik Evi projesiyle de Continental Lastik Evi tabelanızı, lastik standlarını, iç mekan görsellerini ve firmamız içinde satışa sunduğumuz tüm ürün ve markaları sizlere sunuyoruz.

 

Trabzon'da ilk ve tek olan lastik takma ve sökme sistemi olarak kullandığımız Corghi Artiglio 500 makinemiz sayesinde göbekten sıkmalı levyesiz sistem ile tüm lastik ebatlarını jant ve lastiklerinize hiçbir zarar vermeden güvenli bir şekilde söküp takabilmekteyiz. Bu sayede lastik damakları ve yanakları korunarak full otomatik sistemle işlem görmektedir.

Corghi Artiglio 500 tanıtım filmi ve çalışma prensibi hakkında daha fazla bilgi edinmek için TIKLAYINIZ

 

Diğer yandan firmamız Nitrojen hava hizmetini de sunmaktadır. Lastik basıncının en iyi şekilde korunması, hareket eden lastiklerin soğutulması, daha düşük yakıt tüketimi sağlanması, lastiklerin uzun ömürlü ve oksitlenme süresince oluşan kayıpların düşük olması nitrojenle sağlanır. Nitrojenin hareketsiz ve patlayıcı olmayan bir gaz olması da ayrı bir avantaj sağlamaktadır.

 


MARKALARIMIZDAN BAZILARI

        goodyear
 fulda        

LASTİĞİMİ DEĞİŞTİRMELİ MİYİM?

content wheelsLastik desen derinliği ve durumu, lastik hava basıncı, yanak hasarı ve herhangi bir düzensiz aşınma belirtisi için lastiklerinizi haftalık olarak kontrol etmeniz iyi bir fikirdir. Emin olmadığınız durumlarda lastiğin daha fazla kullanıma uygun olup olmadığını söyleyebilecek olan eğitimli bir lastik uzmanının bilgisine başvurunuz

Devamı İçin Tıklayınız

ÇALIŞMA SAATLERİMİZ

   
HAFTA İÇİ

09:00 - 18:30

 
CUMARTESİ

09:00 - 18:30

 
PAZAR

09:00 - 18:30

İletişim

Değirmendere Mah. Rize Cad. No:92
Ortahisar Trabzon

   

0462 325 02 75

   

0462 325 04 75

   

Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.